.

.

WPOLED 12W Вдлабнати Тенок Rotatable КОЧАН центарот на Вниманието Вградена Анти-Отсјај Алуминиум Домаќинство Таванот Панел Светлина ПРЕДВОДЕНА Комерцијални Оркестарот Ос

WPOLED 12W Вдлабнати Тенок Rotatable КОЧАН центарот на Вниманието Вградена Анти-Отсјај Алуминиум Домаќинство

мислење на клиентот:

DEN 519.60
Достапност
Во достапна форма

◆Центарот на вниманието, има прилагодливи дизајн ви овозможува да се прилагоди на аголот на осветлување за да ја осветлат каде што треба да го осветлат. ◆КОЧАН извор на светлина, униформа осветлување, висока боја рендерирање, висока осветленост, нема место и заштеда на енергија. ◆Направен од висок коефициент на топлинска спроводливост алуминиум за високи перформанси топлина дисипација и долг живот. ◆Совршена за домашни дневна соба, канцеларија, продавница, супер пазарот, барови, кафе, изложба, сали, музеј хотел, прозорец на екранот и други осветлување. ◆Задоволство Гаранција : WPOLED обезбедува високо квалитетни светилки со најновата технологија и највисоки стандарди за безбедност.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку постои каква било квалитетот прашање за овој осветлување тела или не сте задоволни со вашето купување.WPOLED производи, Како професионална осветлување продавачот, ние инсистираме добро осветлување може да се подобри квалитетот на живот.нашата цел беше да работиме напорно за да се препорача убава и практична осветлување тела за секого.Бренд Име : WPOLEDMaterial : Aluminum Color : ве Молиме погледнете го picture Size : ве Молиме погледнете го цртање dimension12 W : центарот на Вниманието Дијаметар : 110 millimeters Spotlight Висина : 38 millimeters Cut-Out Дупка со Дијаметар : 90-100 millimeters Type на Сијалицата : LEDIf извор на светлина е извор на светлина : Има светло source Installation метод : Рамна mounted Is тоа прилагодливи ? : Yes Wattage : 12 watts Voltage : 110 volts - 220 volts Specific Користи : Внатрешна употреба, расположение lighting Start До Time : Инстант On Number на Светла : 1 Batteries вклучени ? : No Batteries Потребно ? : No Certification : CE, ULApplicable простор : Дневна соба, ходник, спална соба, кујна, спална соба, bathroom Please не двоумете се да не контактирате доколку постои каква било квалитетот прашање за овој осветлување тела или не сте задоволни со вашето купување.Пакет Се Вклучени : 1 * На Вниманието.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите