.

.

Далечинско управување со Подводни центарот на Вниманието Езерцето Светла 12V 10W RGB Водоотпорен Аквариум LED светлото на рефлекторите Светилка за Риба Резервоарот Баз

Далечинско управување со Подводни центарот на Вниманието Езерцето Светла 12V 10W RGB Водоотпорен Аквариум LED

мислење на клиентот:

DEN 1511.76
Достапност
Во достапна форма

Висок квалитет на алуминиум школка обезбедува одлична дисипација на топлина, трошење на животниот век на светилките.Со голема база на дното, лесно да се качи и да ја поправите. 120 прилагодливи застане на секоја светлина го прави за да се исполнат различни осветлување потреби.Совршено осветлување за риба резервоарот, базен, градина и аквариум итн.IP-65 водоотпорен, одговара на двете земјиште и подводни.Опис : Ова е водоотпорен аквариум LED светло.IP-65 водоотпорен, одговара на двете земјиште и подводни. 120°прилагодливи застане на секоја светлина го прави за да се исполнат различни осветлување потреби.Тоа е апсолутно совршено осветлување за риба резервоарот, базен, градина и аквариум итн.Дојде и да се добие еден, ти ќе го сакам!Спецификација : Материјал : Алуминиум +Силикони Боја : Црна / Сребрена (Изборен) Адаптер текст : AC12 V / DC12 V Моќ : 5 W Водоотпорен : IP-65 Големина : 7.5 x 9.3 cm / 2.95 x 3.66 инчен (appr.) Пакет се Вклучени : 1 x Аквариум LED светло Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Клучни карактеристики

Material:
Aluminum +Silicone
Color:
Black / Silver (Optional)
Adapter input:
AC12V / DC12V
Power:
5W
Waterproof:
IP-65
Size:
7.5 x 9.3 cm / 2.95x 3.66 inch (appr.)
Package Included:
1 x  Aquarium LED light Notice:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :

Им се допаѓа и на купувачите