.

.

ManRiver 2PC Пластовидно Прстени за Жените - Целосна Кристал Начичкана Дијамант Циркони Свадба Прстени Накит Подароци Големина 6-11 (Розово Злато, 6)

ManRiver 2PC Пластовидно Прстени за Жените - Целосна Кристал Начичкана Дијамант Циркони Свадба Прстени Накит

мислење на клиентот:

DEN 40.56
Достапност
Во достапна форма

Овој стилски кристал прстен е во посебен дизајн,одлична изработка и единствена структура.Тоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели.Дами ќе биде повеќе шармантна и привлечна со тоа.Лесно да одговара на вашиот нараквица,ѓердан,види, торба или дневни фустан.Прилики : забава, Подароци, Секојдневниот Живот, Матурска, Топка, итн.жените прстени прстен злато, сребрена свадба фунта силикони ангажман носот дијамант жените пети челик зголеми пластовидно бенд мажите нерѓосувачки 14k накит зглоб тенка гроздобер birthstone прст царинење анксиозност прстен фунта сребрен прстен фабрика мушка прстен.ГОЛЕМИНА:Мулти-големина Избор.Боја : Роза Злато | Големина : 6.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите