.

.

Recombinant Acidovorax ebreus Peptidyl-tRNA hydrolase (pth) (Recombinant Протеини)

Recombinant Acidovorax ebreus Peptidyl-tRNA hydrolase (pth) (Recombinant Протеини)

мислење на клиентот:

DEN 1291.20
Достапност
Во достапна форма

Gene Name : pth; Dtpsy_0822; PTH.Видови : Acidovorax ebreus (вирус TPSY) (Diaphorobacter сп. (вирус TPSY)).Бафер за складирање : Tris-врз основа на баферот,50% glycerol.Seq Pos : 1-211. Чување : Чувајте во -20 степен В, за продолжен складирање, се зачува во -20 степен C или -80 степен C. *Извор : E Коли или Квасец или Baculovirus или Mammalian Ќелија; *Чистота : >90%; *Таг Информации : Неговата означени; *Забелешки : Повторува замрзнување и одмрзнување не е препорачливо.Продавница работи aliquots во 4 степен C до една недела.; *Seq : MIKLFVGLGN PGPEYEATRH NAGFWWIDAL ARELKVTLVP ERSYHGLVAR ASVAGHSVWL LQPQTFMNLS GKSVAALARF FKIPPEEILV AHDELDIPPG QAKLKRGGSH AGHNGLRDIH AQLGTSDYWR LRIGIGHPGV KAEVVNWVLK KPAPDQRTLI EDSILHSLKA YPALLAGDMD KATLLVHTTK PPRPKATRPA QAQAAPQAGA D; *Пристапување# : YP_002552300.1; NC_011992.1; B9 ME46.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите