.

.

Aexit 2 Парчиња Абразивни Тркала & Дискови 100mmx16mm Абразиви Пескарење Размавта Диск Мелење Тркала Размавта Тркала 100 Ронки

Aexit 2 Парчиња Абразивни Тркала & Дискови 100mmx16mm Абразиви Пескарење Размавта Диск Мелење Тркала Размавта

мислење на клиентот:

DEN 343.20
Достапност
Во достапна форма

Главен Материјал : Абразиви, Пластика; Пакет Содржина : - 2 x Пескарење Размавта Диск.Име на производ : Пескарење Размавта Диск; Тежина : 54g.Внатрешниот Кол. : 16mm/ 5/8"; Главна Боја : Црвена, Кафеава.Надворешниот Кол. : 100mm/4"; Дебелина : 3мм/ 0.12".Ронки : 100. Тоа Ќе одговара на сите 100mm агол брусилки кои имаат 16mm Arbo_r.Добро за обоени метали.High speed челик, јаглероден и легиран челик боја и ' рѓа отстранување.Се користи за deburring, доработка површината и светлина пескарење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите