.

.

4 Приколка Автомобил за Обновување на Приколка Ratchet Lashing Вратоврска Надолу Рака 750kgs 30ft x 50mm

4 Приколка Автомобил за Обновување на Приколка Ratchet Lashing Вратоврска Надолу Рака 750kgs 30ft x 50mm

мислење на клиентот:

DEN 1264.56
Достапност
Во достапна форма

Вкупната должина на рака - 9 метри / околу 30 метри. 30 метри ratchet рака (вкупната должина).Силна трајни ремени и работни механизам.Номинална собранието сила - 1500 кг / приближно 750 килограми.Овој оглас е за 4 ремени (4 x ratchet рака).Професионални ratchet рака за комерцијални или повремена употреба 30 метри ratchet рака (должина) Погоден за голем број на употреба, вклучувајќи и обновување на камиони / приколки или сено bailer приколки, како и генерално држи / здрав објекти надолу Силна трајни ремени и работни механизам Екстра долг рака погоден за широк спектар на користи и чува користење на повеќе ремени (изработка на предмети повеќе secure) Иако долго рака може да се повлече преку механизмот така, тоа е помал за околу рака како што е добро, па мулти цел Ratchet рака Овој оглас е за 2 пар на ремени (4 x ratchet ремени) Двојно винил обложен челик куки (па челик за сила со гумена облога врвот заштити предмети се прицврстени надолу) Проблеми со слободен притисни копче на ratcheting механизам за брзо release SPECIFICATOINS Вкупната должина на рака - 9 метри / околу 30 метри Вкупна ширина на рака - 2" / 50mm, Отценети собранието сила - 1500 кг / приближно 750 килограми големината на Пакувањето -4pc.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите