.

.

Snap-Loc - SLCERIBP - Ratchet Систем Стартер 1, 16ft, 3000lb

Snap-Loc - SLCERIBP - Ratchet Систем Стартер 1, 16ft, 3000lb

мислење на клиентот:

DEN 475.20
Достапност
Во достапна форма

Произведено во САД.Вратоврска Надолу Рака Комплет, Карго Вратоврска Одредување на Вредноста Ratchet, Карго Вратоврска Надолу Должина 16 фт, Карго Вратоврска Надолу Ширина 2, Работејќи Оптоварување Граница 1,467 lb, Кршење на Сила 4,400 lb, Карго Вратоврска Надолу Материјал Полиестер, Карго Вратоврска Надолу Крајот Материјал Челик, Боја Црвена, Карго Вратоврска Надолу Крајот Тип Пролет E-Песна, За Употреба Со Магнети, Приколки, Камиони Полици и Опрема, Камиони, Вклучува (2) 2 во x 16 ft Ratchet E-Ремени, (6) Црна Snaplocs со сврзувачки елементи, Производителите Гаранција Должина од 90 ден.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите