.

.

МИЛВОКИ.СО M18 SWITCH 4 Литри во РЕЗЕРВОАРОТ

МИЛВОКИ.СО M18 SWITCH 4 Литри во РЕЗЕРВОАРОТ

мислење на клиентот:

DEN 5999.76
Достапност
Во достапна форма

Информации за батеријата и Полначот не се вклучени -мора да се купи одделно.Заменлив Тенкови, Без Прирачник За Транспорт.Add-on, Осветленост Тенкови за да се Спречи Вкрстена-Хемиска Контаминација.Целосно компатибилен со M18 систем, кој се над 200+ tools.Алатка Само.SPRAYER СТАПЧЕ РАНЕЦ 4 G.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите