.

.

Г-дин Sprayer Целосна Функција Atomizer и Пумпа Sprayer

Г-дин Sprayer Целосна Функција Atomizer и Пумпа Sprayer

мислење на клиентот:

DEN 551.76
Достапност
Во достапна форма

Се се уште бескрајно крцкањето дека спреј шише и страдање од уморни и тесна прсти?Им даде на оние кои се уморни прсти одмор!.Стил : Господин + Sprayer Г-дин Sprayer е револуционерен нов начин да се применуваат детали течности без никакви вода црева, кофи, електрични кабли, или досаден вашите прсти : само премиерот, точка, и без никаков напор пука на фина магла на производот насекаде, во секое време!.Се се уште бескрајно крцкањето дека спреј шише и страдање од уморни и тесна прсти?Се сретне Г-дин Sprayer, новиот начин да се лесно да се применуваат вашиот омилен Хемиски Момци детали течности!Едноставно премиерот на пумпа, се приспособат на млазницата од фина магла да џет поток и се прскање за вашиот најбрз и најлесен детали некогаш.Едноставно користење на пред-етикетирани мерење знаци на страната на тешки-должност 50oz УВ-отпорни шише за губење на вашиот омилен Хемиски Момци детали течност.Заклучување потребен ви овозможува да се фотографира со бесконечен синџир на безводни се мијат, детали спреј, стакло почиста, воланот почиста, По Миење, и повеќе за детали искуство како тебе никогаш не сум имал досега!.Сите што е потребно е неколку пумпи од големи knob на врвот на Г-дин Sprayer да се генерираат висок притисок, кој ви овозможува да се пука прецизно и дури и stream на вашиот омилен детали хемикалии.Целосно прилагодливи млазницата се намалува големи капки на фина магла за дури и ефикасно покривање со минимална употреба на производот, додека ергономски облик се справи ви држи удобно, дури и на оние кои долго детали!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите