.

.

Scotts 190567 Литиум-Јонска Батерија Напојува Пумпа Нула Технологија Sprayer, 2-Галон

Scotts 190567 Литиум-Јонска Батерија Напојува Пумпа Нула Технологија Sprayer, 2-Галон

мислење на клиентот:

DEN 2039.76
Достапност
Во достапна форма

Нема повеќе пумпни!.Литиум-јонска батерија.Спрејови до 12 полн резервоар на плаќање.Премиум, комерцијални одделение shut-оф, со удобен контрола; заклучување на функцијата; и лесен-за-чистење, во линија на филтерот. 21-инчен поли стапче со Viton печати во затвори-оф за долгорочна отпорност на хемикалии.Притисок за ослободување вентил ви овозможува безбедно да се отстрани внатрешната притисок пред отворањето на sprayer.Teardrop во облик на резервоарот додава стабилноста се Должи на понизок центар на гравитација и вклучува вграден во млазницата чување и заштита. 3-Во-1 млазницата со три прилагодувања : фан спреј, крак спреј, и конус спреј.Ограничен 3-година со бесплатна замена на делови.Направени во САД со глобална компоненти.Боја : Напојува Sprayer | Големина : 2 Литри | Шема Име : Sprayer Користи внатрешен литиум-јонска батерија за напојување на електрична воздушниот компресор пумпа.Таа работи со притисок на воздух над течност во резервоарот, кој предизвикува течност за да се турка преку цевка, на млазницата, и прска надвор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите