.

.

BEVANTAGE Класичен Ранец Колеџ Училиште Bookbag Отпорен на Вода Секојдневен Daypack Патување Лаптоп Ранец за Мажите и Жените...

BEVANTAGE Класичен Ранец Колеџ Училиште Bookbag Отпорен на Вода Секојдневен Daypack Патување Лаптоп Ранец за

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

1.【Висок Квалитет】Квалитетен материјал класиката секогаш ќе биде популарен и не ќе помине со текот на времето.Bevantage ранец е едноставен, но практично, тоа може да ги исполни вашето барање за работа, и брзини за спорт или салата, сите лични потреби за кратко патување или излети. -Направена од Отпорен на Вода и Издржливи Полиестер Ткаенини со Метални Патентите.Се обезбеди Безбедна s идеален подарок избор за вашите семејства,пријатели.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите