.

.

WVU Ранец КЛАСИЧЕН СТИЛ Западна Вирџинија Универзитетот Ранци Висока Видливост Подарок За Нејзиниот Девојки, Жени

WVU Ранец КЛАСИЧЕН СТИЛ Западна Вирџинија Универзитетот Ранци Висока Видливост Подарок За Нејзиниот Девојки,

мислење на клиентот:

DEN 1190.40
Достапност
Во достапна форма

СЛУЖБЕН Западна Вирџинија Универзитетот Ранци за Неа & WVU Подароци за Жените & Девојки - До 15% Врати За Поддршка на Западна Вирџинија Универзитетот Програми!.ВИСОКА ВИДЛИВОСТ и Симпатична КЛАСИЧЕН СТИЛ - Лесни, Но ЦВРСТИ 600 Denier Ткаенина - Две Безбедна Zippered Прегради - Медиумите Порт - Внатрешен Џеб - Целосно Наредени.Ова Е Голема Средни WVU Ранец за Неа - 17 x 12.5 x 5.25 - Голема кога не ви се потребни голем ранец!КЛАСИЧЕН ГОЛЕМИНА.КУЛ СТИЛСКИ БОИ - МОДЕРЕН Текот На Денот - HI-VIS Во текот на Ноќта!.Безвременски Класичен Ранец Стајлинг за Колеџ, Средно Училиште, Средна Школа, Или Основно Студенти!Совршен за Возрасни како Патна Торба!.Оваа симпатична ЗДРАВО ВИДЛИВОСТ дами Западна Вирџинија Универзитетот ранец карактеристики 2 безбедна zippered прегради, добро поместена наназад, и поместена прилагодливи рамо ремени.Оваа тешка класичен стил Западна Вирџинија Универзитетот ранец е лесна но сепак силна кој трајни 600 Denier ткаенина и засилен база.Единствена WVU подарок идеја за неа.Топ West Virginia University Student Подарок!Совршена големина! 17.75 x 12.25 x 5.25 ***ОФИЦИЈАЛНИ WVU Ранци - До 15% Врати За Поддршка на Западна Вирџинија Универзитетот Програми!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите