.

.

XLTFZY Рампи Тешка Влошки Помошни Тешка Брзина Испакнатини Чекори Пластични Рампи, Велосипед Тешка Рампи Количка Прагот Рампи Преносни Отворено Рампи Патот,Црна,503216C

XLTFZY Рампи Тешка Влошки Помошни Тешка Брзина Испакнатини Чекори Пластични Рампи, Велосипед Тешка Рампи Количка

мислење на клиентот:

DEN 2080.80
Достапност
Во достапна форма

★Се однесува На : Улици, по Скали, на Жителите, Продавниците за храна, Хотели, Гаражи, Паркинг Места, Влезовите, Трговски Центри, Улица Заби, Фабрики и Други Области по Улица, Погодно за Возила да се Добие во и Надвор Од. - Забелешка : ве Молиме да се Купи Според Мерењето Услови. ★Опис на производот : Овој Производ е рачно изработени, Не Може да Биде Процес на Дефекти, ве Молиме да се Разбере - Предности : Може да се Заштити Вашиот Гуми и Автомобили;. ★Слободно Spliceable, Слободен Комбинација Должина Лесно да се Комбинираат и Лесни за Транспорт. ★Не се Лизга Површината за да се Спречи Дожд и Снег од Лизгање Надвор, да се Подобри Безбедноста,Лесно да го Инсталирате, со Проширување Завртки, Лесно да се Соберат. ★ Гума/Пластични Чекор Мат, Погоден за Различни Возила, Велосипеди, Мотоцикли, инвалидски Колички, Скутери, Автомобили, Камиони, Каравани, Итн. ★Автомобил Рампи Подлога, Цврсти и Трајни, Не се Лизга и Лесно да се Носат, Погоден за Различни Scenes Product Детали : Материјал : Plastic Color : Црна , Yellow Size : 49*13*3 Cm , 49*22*5 Cm , 50*32*16 Cm Product Карактеристики : Против Пролизгување Текстура - Површината Против Пролизгување Текстура се Зголемува Триењето, Не е Лесно да се Лизга, и Побезбеден Дизајн.Вода Штекер - Дизајн на Вода Штекер Не е Лесно да се Акумулира Вода во Дождливите Денови, Што е Повеќе Удобен и Практичен.Пренослив Дизајн - со Користење на Високо Квалитетни Пластични Материјали, Лесен и Пренослив, Засилен Дизајн, Зголемено Оптоварување Беа.Дното Дизајн - на Дното Ритам Дизајн Спречува Водата Акумулација и го Зголемува Товарот Беа.Применливи Сцени - Погоден за Скатен Области Како што се Патиштата и на Скалите, Што е Погодно за Велосипеди/инвалидски Колички/Автомобили.Топло Совет : Совет : Овој Производ Само Продава Рампи и Не Содржи Никакви Украси.Совет : Сите Производи Се Направени во Вид.Поради Проблеми на Светлината и Аголот, Некои Производи Имаат Боја Разлика.Ве Молиме Да Се Разбере!Совет : Производот е Рачно да се Измери.Поради Различни Мерење Алатки, Некои Производи Имаат 1~3 Cm Грешка, ве Молиме да се Разбере!Совет : Овој Производ Користи Меѓународната Логистика.Нормално Време на Испорака во Јапонија е за 10 до 15 Дена.Време на испорака во Европа и сад е 15 до 25 Дена.Совет : Ако Наидете на Проблеми Du Набавка, Транспорт или Употреба, ве Молиме Контактирајте со Нас преку е-Маил.Ние Ќе Ви помогнеме со Вашите Одговори.Купување Според Вашите Лични Ситуација во Времето на Купување, Нашата Продавница Има Разни Стоки, се Надевам дека Ќе Може да Трпеливо да Пребарувате и да Купувате.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите