.

.

Ridgid 36338 За Миење, Ѕвезда

Ridgid 36338 За Миење, Ѕвезда

мислење на клиентот:

DEN 100.80
Достапност
Во достапна форма

Земја На Потекло : Сад.Број На Модел : 36338. Објектот Пакет Димензии : 1.0" L x 1.0" W x 5.0" H. Точка Пакет Тежина : 0.2 lb. 36338 ЗА МИЕЊЕ,ЅВЕЗДА.Објектот се користи за Хардвер, сврзувачки елементи & Куки.Овој производ е произведен во сад.Овој објект лесен за употреба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите