.

.

Ammco 9069146 Негативни Гребло Карбид Insert, (Пакување од 6)

Ammco 9069146 Негативни Гребло Карбид Insert, (Пакување од 6)

мислење на клиентот:

DEN 359.00 -42 %
DEN 622.56
Достапност
Во достапна форма

Пакет димензии : 9.652 cms L x 9.652 cms W x 1.016 cms H. Пакет количина : 1. Тип На Производ : Авто Додаток.Земја на Потекло : сад.Малку Карбид Сечење Негативни Гребло за Кочница За Струг Стругови Модели 1000, 2002, 3000, 4000, 4100, 7000 и 7700. Пакет од 6.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите