.

.

(Две) Флорални Мобилен Телефон се Држиме за Паричник за Држачот на Телефонот Џеб за iPhone, Android и Сите паметни телефони.

(Две) Флорални Мобилен Телефон се Држиме за Паричник за Држачот на Телефонот Џеб за iPhone, Android и Сите паметни

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

СИТЕ ТЕЛЕФОНИ - Cardly стап-за Телефонот Џеб стапови за IPhone, Галакси, и сите други паметни телефони.Тоа, исто така, се држи до повеќето случаи. ***Забелешка - i Phone X/8/8+ има анти-отпечатоци слој на задниот дел од овие уреди кои не дозволуваат 3 M лепило значи, ние ви препорачуваме случај со овие модели на телефони.***.ЗАМЕНЕТЕ - го Замени вашиот паричник со телефонот џеб, лесно да ги зачувате вашите кредитни картички во во вашиот Cardly наместо на вашиот паричник.ДВЕ ЕДИНИЦИ - за да се добие две цвет единици во слика.Спаси еден за подоцна, или да му даде еден на еден пријател.НЕМА ОСТАТОЦИ - заштитните 3 M лепило не остава остатоци на вашиот телефон случај или телефонот кога ќе се отстрани.SECURE - Ова Силиконски материјал ви овозможува да безбедно се вклопуваат 2 карти за во џеб без ризик од нив паѓа надвор.Cardly обезбедува висок квалитет и модерен начин да се лесно продавница картички и готовина.Добиете твое денес! 100 ДЕН БЕЗ ПРАШАЊА ПРАША ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите