.

.

Asmyna BB9850HPCSO202NP Титаниум Премиум Трајни Rubberized Заштитни Случај за BlackBerry Факел 9850 - 1 Пакет - Мало Пакување - Црвена

Asmyna BB9850HPCSO202NP Титаниум Премиум Трајни Rubberized Заштитни Случај за BlackBerry Факел 9850 - 1 Пакет

мислење на клиентот:

DEN 149.04
Достапност
Во достапна форма

Приказ вашиот личен стил, додека одржување на надвор од кутијата свежина на вашиот уред.Маска контури токму на вашиот телефон димензии, заштита против непривлечна гребнатини и гребнатинки, обезбедувајќи пристап до нормалните функции на телефонот.Smart изградба овозможува пристап до сите порти и функционалности додека случајот е вклучено.Тешко пластика со мека rubberized чувство за одлични зафат и заштита.Дизајниран за вашиот Black Berry Факел 9850.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите