.

.

Asmyna за Носење за ZTE Z995 Sonata 2 - Мало Пакување - Црно/Црна

Asmyna за Носење за ZTE Z995 Sonata 2 - Мало Пакување - Црно/Црна

мислење на клиентот:

DEN 150.00
Достапност
Во достапна форма

Практична & Стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен материјал.Нека вашиот телефон издвоите!.Заштити и да го персонализирате вашиот безжичен уред со овој Заштитен Случај.Површината на овој случај е покриена со модерен боја.Овој додаток се обезбедува заштита преку спречување на гребнатини и чипс.Тешко пластични беше дополнет за да предните рабови, страни и да се врати на безжичниот уред да издржи на живот на случајот.Овој безжичен уред Shield Заштитник има дупки прецизно направени за врвот и од страна на копчиња, полнач port/dock приклучок, слушалки џек и звучникот за да се овозможи целосен пристап до сите функции на телефонот нуди.Што е уште поважно, моделот на површината изгледа одлично.Нашата премиум кристал гума случаи ќе им помогне одржите вашиот уред безбедно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите