.

.

Cris Cyborg UFC Шампион потпишаа autographed UFC ракавица ММА доказ Beckett ГРБ

Cris Cyborg UFC Шампион потпишаа autographed UFC ракавица ММА доказ Beckett ГРБ

мислење на клиентот:

DEN 4319.76
Достапност
Во достапна форма

Cris Cyborg потпишан UFC ракавица. 100% АВТЕНТИЧНИ AUTOGRAPH.ДОКАЗ ФОТО ДОАЃА СО ГРБ.НА РАКАВИЦА БЕШЕ ПОТПИШАН СО СРЕБРЕНА БОЈА ПЕНКАЛО.Cris Cyborg потпишан UFC Ракавица.На ракавица беше потпишан со сребрена боја пенкало.Добредојдовте на Брег до Брег колекционерски предмети Ние сме горди да се достави рака собрани, автентични, autographed спорт/славна личност сувенири да колектори целиот свет.Сите наши колекционерски предмети се лично добиени од Брег до Брег колекционерски предмети, каде што ние се стремиме да го поставите бар во обезбедување на врвен квалитет, производ и услуга. *Сертификат за Автентичност(грбот)- Секој објект доаѓа со ГРБ од Брег до Брег колекционерски предмети и Подесувате-доказ холограмот сите autographs се 100% автентично и добиени од Брег до Брег колекционерски предмети лично. *Доказ Слики - доказ фото(и) во нашата огласи покажува спортисти/славна личност потпишувањето и за нас, и ќе бидат вклучени со објектот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите