.

.

Кијану Neal autographed потпишан Игра се Користат Ракавици МАК Атланта Соколи ЛОА

Кијану Neal autographed потпишан Игра се Користат Ракавици МАК Атланта Соколи ЛОА

мислење на клиентот:

DEN 2011.20
Достапност
Во достапна форма

Сега за продажба е autographed игра се користи ракавица.Кој е потпишан од страна Кијану Neal.Совршен ракавица за било која наплата.Оваа ракавица се носи за време на неговата Про Сад сезона.На ракавица доаѓаат со сертификат за автентичност од JAG Спортски Маркетинг.Совршен за обликување. 100% автентични.Друг одличен производ да ти донесе од страна на JAG Спортски Маркетинг.Превозот и ракувањето со : управувањето е бесплатен Превозот е рамна стапка од $10.00 Плаќање : ЕДИНСТВЕНИОТ начин на плаќање прифатена е Pay Pal.Политика на враќање : НИЕ ГАРАНТИРАМЕ 100% ЗАДОВОЛСТВО.Ако не е среќен со вашето купување ќе има 14 дена за да се врати во оригиналната состојба на целосна наплата минус цената на превозот.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ни порака за било какви прашања може да имате однос на оваа содржина или било кој од нашите други предмети.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите