.

.

RDX Дигање HalfFinger Фитнес Ракавици за Фитнес Тренингот, Дише, Долго Зглоб Поддршка со Анти Лизга Дланка Заштита, Одлична за Вежбање, Bodybuilding, Сила за Обука, Powerlifting

RDX Дигање HalfFinger Фитнес Ракавици за Фитнес Тренингот, Дише, Долго Зглоб Поддршка со Анти Лизга Дланка Заштита,

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Ексклузивно крава кријат Кожа нуди сјајна, современи и модернистичкото се погледне за овие кревање ракавици и е неверојатно издржливи.Амара ткаенина со 4-начин водат ткаенина е дише и се согласува да сложена движењата на рацете.Сунѓерести Blacktop ткаенина внатре палецот перници против притисок во текот на тешки лифтови.Дигитално обработени NUBUCK дланка го подобрува кревање моќ и техника.Специјални-намалување на Брзо-EZ дизајн нуди неверојатна зглоб поддршка и лесно вклучите или исклучите апликацијата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите