.

.

Primal Елементи Бар Сапун, Мустаќи, 5.8 Унца

Primal Елементи Бар Сапун, Мустаќи, 5.8 Унца

мислење на клиентот:

DEN 216.00
Достапност
Во достапна форма

Миризливи со суптилна цитрус и вуди сандаловина, кој потоа се dusted со зачинета оревче.Направен во употреба со најдобрите рака избрани состојки.Нашиот најнов популарни дизајн мустаќи.Нашите сапуни содржат растителни глицерин, кој moisturizes кожата со луксузен пенливата дека може чисто далеку.Ние користете чиста етерични масла и популарни мирисни масла за оптимални мирис.Миризливи со романтична белешки на виолетова, орхидеи и срцето на blackberry мошус.Направени во САД со најдобрите рака избрани состојки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите