.

.

Верата во Природата, Алги Unfragranced Сапун, 100g

Верата во Природата, Алги Unfragranced Сапун, 100g

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Ослободени од Parabens и SLS.Ослободени од вештачки colourings.Ослободени од вештачки адитиви.Овој нежен unscented сапун се направени со диви собрани алги познати по своите антиоксидантни својства и богати со корисни минерали и протеини.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите