.

.

Рака Камиони Zzmop Вреќа Barrow/Виткање Количка за Фестивали, Кампување, Градинарство, Риболов и користење.Количка за Сите-Теренско Количка Која е Лесна но Сепак Тешки - ?

Рака Камиони Zzmop Вреќа Barrow/Виткање Количка за Фестивали, Кампување, Градинарство, Риболов и користење.Количка

мислење на клиентот:

DEN 1219.20
Достапност
Во достапна форма

Капакот за Лесно Складирање Може да Биде Укината До Лесно во Неколку Секунди.Со Компактни Димензии И мала Тежина, Може да се Стави во Ранец по Укината И Нема да се Чувствувате Тешки.Труд заштеда на совети : ве Молам да се Поттикнат вашата продолжена рачка на база на прво кога виткање на справи.Потоа се намали на продолжен долга рачка.Постојните колички само работа на мазна, рамна површина.РАБОТИ НА СИТЕ ПОВРШИНИ, без разлика дали тие се рамни или не!СОВРШЕН ЗА во затворен простор, ОТВОРЕНО и OFF-ROAD!ЛЕСНО ДА СЕ ВЧИТА И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Направени од високо квалитетен алуминиум, тешки, но стабилна.Погодна за движење на кутии, suitcases, мали мебел и други предмети за тежина до 60 kg.Лесен за употреба - висината-прилагодлива рачка овозможува да изберете удобно висина; тоа може да биде укината над 60 cm за лесни за складирање.Мултифункционален Совршен за шопинг да се носат недела храна, испорака cargos во магацин, помогне да се движат куќа, држете багаж случаи и ранец во патувањето.Оваа страна камион е безбеден, удобен и корисна за да се олесни задачата.Дома, во магацински простор, во продавница, во пракса, во канцеларија Или во кампот корисни и неопходни за да се носат тешки или обемниот работи.Безбедни за користење Се : зајакнување на врските и еластичен појас се обезбеди дополнителна стабилност во товарниот транспорт.Дршката направени од инженеринг пластика е не се лизга и удобно.Практични за складирање и транспорт : - Материјал : Алуминиум легура, Еколошки пластика - Димензии ширевте : 40cm*40cm*100cm - Димензии укината : 39cm*5.5 cm*63cm - Тежина : 3.3 kg - капацитет : 60 kg Испорака : - 1 x Рака Камион - 1 x Јаже [Детали] може да бидат физички грешки во производ големина кога производот е рачно да се измери.Овој производ ќе имаат одредена боја разликата се должи на светлината интензитет.Ова е нормален и неизбежен.ви благодариме за разбирањето!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите