.

.

Анти Шпионски Детектор Автомобил Возило Радар Детектор 360 степени Анти Автомобил Детектор V7 Брзина Глас Алармирање Предупредување 16 Бенд за Контрола на Брзината, ?

Анти Шпионски Детектор Автомобил Возило Радар Детектор 360 степени Анти Автомобил Детектор V7 Брзина Глас Алармирање

мислење на клиентот:

DEN 715.68
Достапност
Во достапна форма

Ултра-тенок, елегантен, сите-во-едно радар детектор.Достапна за самостојна инсталација и употреба.Лесно се монтираат блокирам.Компатибилен со било navigator клип.Компатибилен со било navigator.Компатибилен со повеќето solution Convenient, Лесно, Издржлив-Може да го поддржи GPS навигација.Опис : За полиција X-БЕНД : 10.525 GHz+/-100 MHz 1500-2500 MFor полицијата К-ГРУПАТА : 24.150 GHz+/-175 MHz 1200-2500 MTripod К-ГРУПАТА : 24.125 GHz+/-175 MHz 250-1200 MTripod KU-BAND : 13.450 GHz+/-125 MHz 450-1500 MFor полицијата КА-БЕНД : 34.700 GHz+/-1300 MHz 800-1500 MTripod КА-БЕНД : 33.400 GHz+/-1300 MHz 200-600 MLaser Зрак : 904mn+/-33 KMHz 1 : Маргина на грешка : +/-10 M 2 : Растојание : 0-999 MVG-2 : 11.150 GHz+/-175 MHz 1 : Маргина на грешка : +/-10 M 2 : Растојание : 0-999 MWireless duplex пренос фреквенција : 2.4 GHz+/-410 MHz 1 : Маргина на грешка : +/-10 M 2 : Растојание : 0-999 MPower : 12 V 1 : Маргина на грешка : +/-10 M 2 : Растојание : 0-999 MVoltage : 150-на 300m A 1 : Маргина на грешка : +/-10 M 2 : Растојание : 0-999 MWhen на пронајде растојание не е задоволен ,ве молиме да ја дотерате локацијата и аголот на радар уред,за Да ги направи постабилна и понатаму растојание примање, користете бран антена ако е потребно.Мери растојанието е вистински примање на дистанца, ќе биде малку поинаков според сообраќај статус, релјеф, клима.Сите треба да бидат во разумен спектар на грешка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите