.

.

Помине со Правосмукалка, 48 W висока Моќност Вшмукување прашина Колектор Машина, да не се Користи Правосмукалка Кеси, Филтер нето Наместо на Вакуум Торба 220 v(ЕУ)

Помине со Правосмукалка, 48 W висока Моќност Вшмукување прашина Колектор Машина, да не се Користи Правосмукалка

мислење на клиентот:

DEN 1598.40
Достапност
Во достапна форма

ФУНКЦИЈА : Ова се рачни вакуум cordless лесно да се чисти по скалите, кујна, во внатрешноста на вашиот автомобил, тешко да се постигне агли, ѕид ehh-qqes без обемна и испреплетени кабли.Една рака операција рачни вакуум,го прават тоа полесно да се направи чистење работа.Погодна за двете помлади и постари.На перат и отстранлив јасно голема прашина сад е едноставно да се биде одвоен и празнат со копче.Мини правосмукалка е усвоен брзо полнење технологија,само 3hours може да биде целосно наполнета.Вграден-во 2200m Ah литиум батерија може да се протега работно време до 30minutes на батеријата е целосно наполнета.Батеријата нема меморија ефект, што значи дека не треба да се целосно да се исцеди тоа пред да ви наплаќаат за тоа.НАПОМЕНА : Ние offter usb кабел за полнење, на адаптер за полнење не се вклучуваат.Продолжување црево мора да се поврзете помошни заеднички да ги користите.Продолжување пукнатина алатка мора да се поврзете помошни заеднички и продолжување црево да ја користите.Исклучување на рачни вакуум кога се полни.Не користите преносни рачен вакуум за време на полнењето да се заштити животниот век на батеријата.Филтерот е направен од перат ткаенина, needn не филтерот за секоја употреба.Исчистете го филтерот во времето по секоја употреба и сува филтер пред следната употреба.Кога фрлање ѓубре, ве молиме да се одржи на прашина собирање на купот постојано.Тоа ќе трае 3 часа за вакуум батеријата целосно обвинет повторно.ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ?Рачни Вакуум Cordless 1 USB Кабелот 1 HEPA 2.0 Филтер 2 Четка Алатка 1 Помошни заеднички 1 Продолжување Црево Продолжување Пукнатина Алатка 1 User Manual 1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите