.

.

Cawisky Деца/Мало Дете Момчиња Патики Деца Патики Тенис Чевли Работи Лесни Дише Атлетик Одење Чевли за Момчиња

Cawisky Деца/Мало Дете Момчиња Патики Деца Патики Тенис Чевли Работи Лесни Дише Атлетик Одење Чевли за Момчиња

мислење на клиентот:

DEN 818.40
Достапност
Во достапна форма

Гумен ѓон.ИЗНЕНАДУВАЧКИ УДОБНО И ИЗДРЖЛИВОСТ ЕДИНСТВЕНА : Овие премиум спортски деца чевли за девојки и момчиња се направена со неверојатно мек ѓон и дише материјали.Нуди ултра-лесни поддршка,одговараат за деца трчање,одење,играат тенис или друг спорт.НЕ се ЛИЗГА КАРАКТЕРИСТИКИ : контрола на единствениот може ефикасно да се спречи лизгање, и да се осигура безбедноста на децата.ЛЕСНИ МАТЕРИЈАЛИ : Нашите чевли за момчиња и девојчиња се неверојатно лесен и стилски.Ние не сме clunky и тешки како и повеќето деца е трчање.Ние попрво би се полесни од пердув.ШОК АПСОРБИРАЊЕ ДИЗАЈН : стапалата на нашите деца спортски патики имаат шок апсорбирање на технологија кој ги штити против коските и мускулите видови, и го задржува вашето дете колената, глуждовите и ' рбетот поддржани.БЕЗ ВРЗУВААТ LACES : Куки и ремени на instep, не треба да се врзуваат чевли, што го прави лесен за децата да се стави на или да ги тргнеме чевлите.Овие Деца Спортски Патики е совршен за Тенис,пешачење,планинарење,игра,танцување,џогирање,работи се вежба.момчињата спортски чевли со подобрување на гума браници, кои можат ефикасно да се заштити прсти од инциденти.Sock-како дизајн на чевли устата се дизајнирани да одговараат на глуждот и заштита на глуждот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите