.

.

ЕКО Мажите Biom Fjuel Текстилни Работи за Чевли

ЕКО Мажите Biom Fjuel Текстилни Работи за Чевли

мислење на клиентот:

DEN 4799.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.BIOM Технологија промовира природно движење низ анатомски поддршка.Пломба единствена обезбедува оптимално во чевли удобност.Без разлика дали сте шета по улиците на зафатен градот или истражување trickier терен, овој функционални и стилски патики е изградена на excel.Око-фаќање на горен дел се обликувани од високо дише текстил и синтетички мешавина, и се справуваат со FLUIDFORM midsole, TPU outsole со гумени влошки и BIOM трае долго-траен амортизирање и извонредна одење удобност.Бренд-врежана јазик додава стилски допир, додека рефлексивни детали за зголемување на безбедноста кога ќе се обучуваат по темница.ЕКО е Европската чевли компанија основана во Данска во 1963 година. Денес тие го поседуваат и да работат на фабрики низ цела Европа и Азија.Тие произведуваат сите кожа што се користи во изработка на Еко чевли, преземање на мерки за заштита на животната средина во исто време.Нивната единствена цел е да се направи удобно одење чевли.Anatomically Точни flex бразди по био-механика на ногата го подобрува природното движење преку обезбедување подобро притисни и максимална напред движење.Ниско-to-the-земјата изградба им овозможува на нога да реагираат природно да се основа за подобрување на стабилност, креирање на земјата повратни информации и поттикнување на нога мускули да се зајакне со секој чекор.ЕКО е потпис удобност доаѓа од одржување на анатомски интегритет на ногата во рамките на чевли.Додека работел под нозе, на FLUIDFORM процес истовремено генерира издржливи, еластична и интегрален врска помеѓу единствена и неговата кожа на горниот.Ние дизајниравме на анатомски последните кој одговара на природните облини на ногата.Ова, во комбинација со мека и издржливи ЕКО leathers, или да се постават горен дел на текстил резултати во ракавица како се вклопуваат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите