.

.

adidas Жените EQ21 Runn Работи за Чевли

adidas Жените EQ21 Runn Работи за Чевли

мислење на клиентот:

DEN 1203.60
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Текстилни Синтетика.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Жените трчање за дневниот тркач.Редовно се вклопуваат.Конструиран мрежа горниот нуди breathability; Geofit поместена јака за удобност.TPU квартал и пета за дополнителна стабилност; Испитување midsole нуди амортизирање; Гумени outsole обезбедува безбедна влечење.Овој производ е направен со рециклираната содржина како дел од нашата амбиција за да го завршите пластичен отпад. 20% од парчиња користи за да се направи големи се направени со минимум 50% од рециклираната содржина.Секојдневно се кандидира е она што чува ви се случува.Овие жени е adidas трчање имаат дише мрежа горниот па воздухот текови на нозете како вашиот тркалаат низ милји.Соочи се во јака и Отскокнување midsole подигнете удобноста, додека гумени outsole костец било која површина, па можете да ги преземат вашиот работи каде што сакате.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите