.

.

На Жените Облак Патики

На Жените Облак Патики

мислење на клиентот:

DEN 3597.36
Достапност
Во достапна форма

mesh.Гумен ѓон.Дише мрежа горниот дел со синтетички облоги за структурна поддршка.Дише и влага-wicking текстилна облога за здрава во-број на климата.Отстранлив, dual густина insole за амортизирање и поддршка.Cloud Tec амортизирање технологија активен само во текот на нога штрајк.Лесни и флексибилни Cloud Tec единствена единица направени од Нулта Гравитација пена.Велат здраво на вашиот нов одат-на чевли.Овие На Облак патики се високи перформанси пар дека функција на етикетата е патентиран Cloud Tec единствена, брзина-алкохол, и мека чекор-за лесни и целосно cushioned тренер можете да се обратите до секој ден.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите