.

.

adidas Оригинали на Мажите Throwstar Работи за Чевли

adidas Оригинали на Мажите Throwstar Работи за Чевли

мислење на клиентот:

DEN 2182.32
Достапност
Во достапна форма

100% Синтетички.Гумен ѓон.adidas mens Работи Чевли.На adidas бренд има долга историја и вкоренето врска со спортот.Сè што правиме е вкоренета во спортот.Водени од немилосрдните извршување на иновациите, како и со децении на таложење спортски науки експертиза, ние се грижиме за сите, од елитата на професионални спортисти и тимови за секој поединец кој сака да направи спортски дел од нивните животи.adidas throwstar работи чевли.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите