.

.

ASICS на Жените Гел-Квантна 360 4 Трчање

ASICS на Жените Гел-Квантна 360 4 Трчање

мислење на клиентот:

DEN 1438.80
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Револуционерна нов преземе во врска незаменлива тркач, на ГЕЛ-Квантна 360 4 дава премија перформанси и екстремна издржливост.Cushioned со 360 степени на нашиот потпис ГЕЛ технологија, овој чевли обезбедува одговорно, пролет-натоварени возење дека не се откажете.Новото ткиво горниот го опкружува ногата со лесни удобност и заклучени-надолу поддршка, додека на индивидуализира претходно биле вклучени дозволи за персоналните, сигурно одговара.Подготвени, сет, се КАНДИДИРА.Тежина : 10.55. Пета Висина : 21mm.Forefoot Висина : 11mm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите