.

.

Нова Рамнотежа на Жените FuelCell Призмата V1 Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Жените FuelCell Призмата V1 Работи за Чевли

мислење на клиентот:

DEN 1428.48
Достапност
Во достапна форма

Увезени.Гумен ѓон.Конструиран мрежа горниот дел за дише одговара.Стратешки поставена на теренот контакт ЕВА midsole обезбедува лесен амортизирање.Comolded medial пост.Остане на Стабилна Земја : Овие Fuel Cell трчање функција земјата контакт ЕВА со ко-украсениот medial пост за лесни уште одговорно возење со додадена допир на поддршка.Изграден за Било какви Работи : Овие перформанси трчање се изградени за брзо возење на неблагодарна работа или на пат, и тие се конструирани за удобно поддршка со малку структурирана горниот.Новиот Биланс на Fuel Cell Призмата комбинира цртичка на стабилност со лесни се вклопуваат и се чувствуваат за најдоброто од двата светови.Визуелно се врзуваат на нашите врвот трка производ, овој чевли карактеристики дизајн знаци дека нод да се биде брз и елегантен.На лесни дното единица со земјата контакт ЕВА outsole карактеристики на medial пост за лесни, одговорно вози со малку стабилност поддршка, потпомогнати од страна на малку структурирана горниот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите