.

.

Topo Атлетик Жените FLI-Lyte 3 Патот Работи за Чевли

Topo Атлетик Жените FLI-Lyte 3 Патот Работи за Чевли

мислење на клиентот:

DEN 1705.92
Достапност
Во достапна форма

ЦЕЛ : Најдобро за Патот Работи.ПРОСТРАНА ПЕТИ КУТИЈА : Анатомски пети кутија им овозможува на прстите да се шири удобно.ЛЕСНИ ДИШЕ МАТЕРИЈАЛИ : За "2 Кожата' се вклопуваат и се чувствуваат.ORTHOLITE FOOTBED : Удобно, анти-компресија footbed.НИСКА ПАД : конструиран со 5mm пета-да-пети капка, поттикнување удобно утовар и нога движење за време на движење циклус.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите