.

.

Saucony Мажите Возење 14 Работи за Чевли

Saucony Мажите Возење 14 Работи за Чевли

мислење на клиентот:

DEN 1920.00
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички-и-мрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Постојано добар амортизирање : PWRRUN амортизирање продолжува да обезбеди само точниот износ на мекост, но сепак одговорно доволно да се справи со толку многу милји како што сакаат.Bolder и побрзо : Инспириран од носат тестирање и потрошувачите повратни информации, ажурирани форма и рачно изработени се чувствуваат даваат елегантен, безбеден профил кој е побрз и подинамичен отколку пред тоа.Пантофли-како се вклопуваат : чисти изглед на FORMFIT комбинира новите и подобрени инженерните мрежа за да се оптимизира breathability со полесни, потенка внатрешна конструкција за удобно и обичај се вклопуваат.Полесни Стапало : Овој стил е вегетаријанската и содржи рециклирани горниот материјали.Дали сте подготвени за револуција?Еволуцијата на сигурен Возење 14 е комбинација на удобност и тапацир што би очекувале со нов bolder, побрзо дизајн ќе сакаат да носат добро минатото се кандидира.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите