.

.

Најк машка Трка Работи за Чевли

Најк машка Трка Работи за Чевли

мислење на клиентот:

DEN 2399.76
Достапност
Во достапна форма

Гумен ѓон.Спортски чевли.Мека пена амортизирање.Креативен, естетски и иновации.Доказ за минатото на Pegasus, на Најк P-6000 Икона Судирот комбинира дише мрежа и вертикална и хоризонтална надворешните слоеви за 2000 стил на водење изгледа дека штрајкови внимание како величествен крилест коњ од која се зема своето име aesthetics од.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите