.

.

SDENSHI 700 Парчиња 7 Големини Безбедност Иглички Избрани Издржливи, Големи Безбедност Иглички Мали 19mm -

SDENSHI 700 Парчиња 7 Големини Безбедност Иглички Избрани Издржливи, Големи Безбедност Иглички Мали 19mm -

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Секој сет од 700 круг челик безбедност иглички е спакуван во компактен патување случај за лесно складирање.Безбедно корисни тешки office алатки за DIY изработката, quilting, дизајн.Големи тешки безбедност игли за ќебиња, занаети, кожа, волна, платно, винил, текстил + повеќе,безбеден и здрав доволно за вашите потреби.Употреба на сврзувачки елементи како ватенка игли, јакна безбедност игли, име значка за безбедност на иглички или накит безбедност игли ,лесно се отвори лесно заклучување ,многу погодно за вашиот секојдневен живот.Нашата силна & трајни безбедност игли со криви челик пролет брави се користи од страна на crafters.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите