.

.

Shilpi Quilling Хартија Ленти 3мм (700 Ленти)

Shilpi Quilling Хартија Ленти 3мм (700 Ленти)

мислење на клиентот:

DEN 211.20
Достапност
Во достапна форма

Лента Ширина : 3мм.Должина : 17".Секој пакет содржи 5 или повеќе нијанси на иста боја семејство.Направени од добар квалитет трудови за хоби и професионална употреба.Користете го за да ги красат вашата училница, свадба, забава, одмор.Shilpi Боја Семејство Quilling Лента пакет содржи quilling ленти од иста боја семејства.Секој пакет содржи 5 или повеќе нијанси на иста боја семејство.За Пример.Розова Боја Family pack ќе имаат 5 или повеќе нијанси на розова боја.Комбинираат Пакет содржи вкупно 7 пакети и секој пакет содржи 100 ленти.јас.e. 700 ленти од следните нијанси.Пинк Семејство - 1 pack Yellow Семејство - 1 pack Brown Семејство - 1 pack Orange-Црвена Семејство - 1 pack Violet Семејство - 1 pack Green Семејство - 1 pack Blue Семејство - 1 пакување Големина : 10мм.Секој пакет содржи 100 ленти од околу 17".Направени од добар квалитет трудови за професионални & хоби употреба.Вистинските бои може да се разликуваат од тие на сликата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите