.

.

ПРВ 75 TV & Алто 9+ w/Subwoofer

ПРВ 75 TV & Алто 9+ w/Subwoofer

мислење на клиентот:

DEN 3239.76
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Супериорен 4 K Ултра HD : Слика јасност во комбинација со контраст, боја и детали на Dolby Визија HDR (High Dynamic Range) за повеќето lifelike слика.QLED : Квантна точка технологија обезбедува подобра осветленост и пошироко боја јачина на звук.Производ Големина (Wx Hx D) со Стојат : 65.7" x 16.2" x 40.4" Производ Големина (Wx Hx D) без стојат : 65.7" x 3.7" x 37.6" Производ Тежина без стојат : 66.6 кг Производ Тежина со стојат : 68.3 lbs.Dolby Atmos Опкружувачки Звук : Мулти-димензионални звучни за поголема длабочина и возбуда.РЕЈ∙DANZ Технологија : RAY∙DANZ технологија создава неверојатно извонредно, ултра-широк soundstage.Roku ТВ Подготвени : Оптимизиран за Roku ТВ за едноставни постави и контрола.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите