.

.

Mepra AZC1020B1137 Brescia Путер Нож, [Пакет на 48], 16.9 cm, од не ' Рѓосувачки Челик Заврши, машина за миење Садови Безбедно Садови

Mepra AZC1020B1137 Brescia Путер Нож, [Пакет на 48], 16.9 cm, од не ' Рѓосувачки Челик Заврши, машина за миење

мислење на клиентот:

DEN 13163.76
Достапност
Во достапна форма

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.ИТАЛИЈАНСКИ ИЗРАБОТЕНИ ДИЗАЈНИ : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на соработки со важни италијански дизајнери како што се Angelo Mangiarotti.Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историјата на вашата маса.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : На Mepra Brescia прибор за јадење е Исклучиво наменета за Mepra од страна на Мишел Angelo.На Brescia flatware колекција карактеристики прибор за јадење со класичен teardrop форма дизајнирани рачки.Приборот за јадење е направена за да биде стилски прилог на вашата маса settings.ВИСОКА ОТПОРНОСТ на ПРИБОР за јадење : јадење прибор за јадење поставен е направена со користење значително подебели gauged Нерѓосувачки Челик 18/10. Оваа челик содржи повеќе од 5% на легирање елементи и е многу силна.Материјалот останува непроменета со корозија и оксидација.MEPRA ПУТЕР НОЖ : на Располагање во собата на 48, на Brescia Путер Нож е 16.9 cm долга и има Нерѓосувачки Челик заврши.Тоа е ергономски дизајниран за употреба додека јадење и се користи од страна на хотели, ресторани и угостителски дејности.Достапни во собата на 48, на Brescia Лажица Путер е 16.9 cm долга и има Нерѓосувачки Челик заврши.Тоа е ергономски дизајниран за употреба додека јадење и се користи од страна на хотели, ресторани и угостителски дејности.На Mepra Brescia прибор за јадење е исклучиво наменета за Mepra од страна на Мишел Angelo.На Brescia flatware колекција карактеристики прибор за јадење со класичен teardrop форма дизајнирани рачки.Приборот за јадење е направена за да биде стилски прилог на вашата маса settings.Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите