.

.

Путер Нож, Сирење Нож, Довер Единствена Појадок Kippers , AOOSY Симпатична Мини 5.91 инчи Нерѓосувачки Челик Кујнски Ножеви за Путер Сендвичи Сирење Појадок,Пакети На 6

Путер Нож, Сирење Нож, Довер Единствена Појадок Kippers , AOOSY Симпатична Мини 5.91 инчи Нерѓосувачки Челик

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

AOOSY ПУТЕР SPRADER : Трајни, но стилски, Симпатична форма се справи со дизајн погодна за секоја прилика.Димензија е 5.9"*0.59" , тежината на 0.03 lbs.ПУТЕР НОЖЕВИ СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : изработени од Високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик со висока полски заврши и Симпатична справи.На аголот помеѓу дршката и сечилото сида корисникот во одвојува месото од коските прицврстени за ' рбетот на риба од десно кон лево во еден непречено движење.ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Овие spreaders се совршен за да се намали и да им служи на сирење, или да ја користите за сосови, или се шири или како декоративни путер нож.ПУТЕР НОЖЕВИ ЗА појадок, се шири, партија одмори плата и повеќе, овие класичен полиран не ' рѓосувачки челик spreaders ќе ги импресионира вашите пријатели и семејство за секоја прилика.Исто така одлична за сенф, џем и меки сирења.СИРЕЊЕ НОЖ машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : Овие премиум путер засилувач не бара никакви посебни одржување и едноставно може да се печете по употреба да се ужива секој ден, или можете да ги стави во вашата машина за миење садови во прибор за јадење држачот.Сепак, миење на рацете се препорачува.AOOSY повеќенаменски Нерѓосувачки Челик Сирење Spreaders, симпатична и креативен дизајн, специјално за ширење на malleable материјали, како што е путер, џем и сирење,даде совршен акцент на секоја маса.Тие се совршени за подарок кошеви, или, едноставно, за ваша лична употреба!Обезбеди декоративни тема и разновидноста на вашата маса.Имаме толку многу модели за да го изберете од, да дојде да ги собереш за дома забавна!Нерѓосувачки челични ножеви се и шармантна и практични.Креирај еден софистициран, еклектична изглед за вашата маса од AOOSY.Оваа уникатна колекција, убаво се произведени во 18/8 од не ' рѓосувачки челик, со свеж ја преземе класичен стил.Класичен облик се справи со дизајн погодна за секоја прилика; Совршен за сечење во една коцка путер потоа се шири со елеганција Совршен за да се намали и да им служи на сирење, или да ја користите за сосови или појадок, се шири, партија одмори плата и повеќе; исто Така одлична за сенф, џем и меки сирења.Високо-квалитетни материјали направи путер ножеви силни,можете да ги користите секоја година за секој посебен повод,исто како и нови.Овој засилувач е 5.9 инчи долг со нож се работи за 0.59 инчи, убаво заоблени сите рабови за удобност во рака и за добар изглед.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите