.

.

Путер Плоча Путер Носителот Путер Фах Керамички Путер Сад Кујна Путер Садови за Домаќинството Путер Плоча Домаќинство Путер Кутија 5 Парчиња Погоден за Путер, Сире

Путер Плоча Путер Носителот Путер Фах Керамички Путер Сад Кујна Путер Садови за Домаќинството Путер Плоча Домаќинство

мислење на клиентот:

DEN 1171.20
Достапност
Во достапна форма

Путер јадење е убаво во форма, доволно за семејството, и лесен за употреба.Без разлика дали е дома или на забава, тоа е одлично на секоја маса.Путер пан е многу погоден за секојдневна употреба, бидејќи нејзиниот материјал е издржлив и лесен за чистење.Мултифункционален : кујна складирање, путер пан за чување на шеќер, сол, зачини, зачини и бисквит tins.Изработени од керамика, површината е мазна и круг и да не ги повредат вашите раце.Едноставни и стилски, совршен за вашиот појадок табела.Путер пан може да се користи за различни видови на храна како што е путер, сирење, крем сирење торта и било food Material : Ceramic Quantity : 5 pieces Applicable сценарија : семејството, ресторан, gift Application : десерт, путер, butter Size : Должина 11cm (4.33 во) * Висина од 3,5 см (1.37 во)Освен за главната производ се прикажани во главниот слика, други предмети за прикажување само, со исклучок на други предмети.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите