.

.

Путер Чувар Сад не ' Рѓосувачки Челик Путер Сирење Јадење Кутија Сад Правоаголник Чувар Фах Леб Плоча со Капак Садови Кујна Додатоци Путер Јадење

Путер Чувар Сад не ' Рѓосувачки Челик Путер Сирење Јадење Кутија Сад Правоаголник Чувар Фах Леб Плоча со Капак

мислење на клиентот:

DEN 1181.28
Достапност
Во достапна форма

Путер јадење е одлично да се користи кога готвење, печење или само складирање на вашите екстра путер.Овој путер сад за countertop не е само корисна алатка за да се одржи путер но исто така добар избор за подарок за housewarming или кои било други важни настани.Елегантен дизајн ви донесе добро расположение и да уживате во вкусна храна.Големина : Околу 18.20x12.50x7.00cm/7.15x4.91x2.75inch.Донесување на премиум материјалот, оваа точка е издржлива и корисна и долго време се користи.Име : Путер Dish Material : Нерѓосувачки челик, PPSize : Околу 18.20 X12.50 X7.00cm/7.15 X4.91 X2.75inch Packing листа 1 x Путер Кутија со Cover Prompt : 1. Ве молиме проверете ја големината пред купување, големината е мерени рачно, ве молиме да се разбере за некои мали грешки.2. Не постојат други предмети освен производот, во производот фотографии.3. Поради екран, амбиентална светлина и други причини, боја на светлина перцепција е малку поинаква.4. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Ако постои било каков проблем, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите