.

.

Dingdang Pushup Барови Сила за Обука, Силен Челик Push Up Штандови,Тренингот Стои со Ергономски Push-up Заградата Одбор со Не се Лизга Цврстата Структура Преносни за Домашна Фит?

Dingdang Pushup Барови Сила за Обука, Силен Челик Push Up Штандови,Тренингот Стои со Ергономски Push-up Заградата

мислење на клиентот:

DEN 710.40
Достапност
Во достапна форма

【1】❤СИЛЕН, ЗДРАВ&СТАБИЛНА❤ : Нашата Челик Притисни До Справи лента со нема приклучува, завари или парчиња.Нема собрание потребно.Поддржува до 220lbs. 【2】❤МОЌЕН ГОРНИОТ дел од ТЕЛОТО❤ : Нашата Сила за Обука Pushup Стои се идеални за горниот дел на телото мускулите обука, особено на мускулите на градите, triceps, стомачните мускули и грбните мускули.Овие лесно може да се користи дома и во спортски сали.Притисни до барови се совршени и за мажите и women.By обука со push up барови, вашиот опсег на движење ќе се зголеми и ќе бидете во можност да се концентрира на мускулите поефикасно. 【3】❤ERGONOMICAL ДИЗАЈН се ШТИТИ ЗГЛОБОВИТЕ❤ : уникатен дизајн на push up барови може да се заштити вашиот зглоб од повреди или повреди за време на вежбање.го намалува притисокот и заштита на зглобовите, Тоа ќе го направи push ups полесно и безбедно. 【4】❤ПРЕНОСНИ&СКЛАДИРАЊЕ❤ : Големина : 9.6" долго x 5.7" широк, Push-Up Штандови Барови тежина : 1.16 кг, Тежина Капацитет : 220 кг, притисни до барови се мала тежина, и лесно може да се состави и да се расклопуваат.Ова го прави тоа практично да ги земе на спортски сали, или на отворено,и лесно да се продавница. 【5】❤ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА❤ : Почитување на сите клиенти.Ние се обезбеди навремено и соодветно на тоа клиентите на сите клиенти во 30 дена.Ние стоиме од квалитетот на нашите Push Up Барови Сила за Обука.ако тие не работат за вас за било која причина, тогаш го испрати назад до нас за вашата полн со пари назад.Ние вредноста на сите наши клиенти.Тие се даде голема удобност при работа надвор и се чудни да даде повеќе динамичен опсег на движење во зависност од она што се обидуваат да работат надвор.Редовно треба да се здобијат со добро горниот дел од телото сила и да стане атрактивна човек со големи мускули или женски еквивалент.Лесен за употреба и чување.Тие не се ограничени со време и локација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите