.

.

Ќе Се Повлече До Лентата За Вежбање Багажник, Моќ Кула Натопи Станица, Мулти-Функција Сила За Обука Стојат, Pushup Стои Barbell Багажник, Дома Спортски Сали Фитнес Опрема (?

Ќе Се Повлече До Лентата За Вежбање Багажник, Моќ Кула Натопи Станица, Мулти-Функција Сила За Обука Стојат,

мислење на клиентот:

DEN 326.40
Достапност
Во достапна форма

????Солиден изградба : Тешки квадратни челична рамка со нула-отпорни слој, нашите натопи станица може да се одржи до 330 фунти и може да се користи за долго време. ????Двојно стабилност : Нашата натопи станица има стабилна основа.Долго база обезбедува повеќе вчитување поени.Повеќе поддршка точки се направени од прошири челик, со што се зголемува контакт област и овозможува двојно стабилност. ????Вшмукување чаша : Постои вшмукување чаша на дното на база, која може да се прилагоди на рамност на контакт со земјата.Силна безбедност и стабилност. ????Мулти-функција уред : Ова е мулти-функционален фитнес уред кој го поддржува вертикална коленото свеста, push-up прозорци и да се повлече-up прозорци.Тоа може да ви помогне да се приспособат на телото на грбот, core, рамењата, градите, грбот и целна горниот дел од телото да биде посилна. ????Ниво 6 приспособување на висина на дршката : висината на рачката може да биде прилагодена од 60 "92", погоден за сите телесни типови дека вежбањето дома или канцеларија.Safe заклучување орев : Со цел да се спречи нут од испаѓање поради вибрации, ние ги користиме за заклучување орев да се поправи на завртка. ????Спецификација : Точка Име : Моќ Tower Material : Челик Легура / PUExpand Производ Големина : 125 x 74 x 230cm / 50 x 29.6 x 92in6 Прилагодлива Висина : 60 "92"Макс Тежина Капацитет : 330lb????Пакетот Вклучува : 1 x Моќ Кула.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите