.

.

HIZLJJ Push Up Барови - Мускулна Pushup Стои - Атлетика Push-Up Барови Домашна Фитнес Опрема Не се Лизга Градите Мускулите Обука на Опрема - за Мускулите во Градите на Жените и Ма?

HIZLJJ Push Up Барови - Мускулна Pushup Стои - Атлетика Push-Up Барови Домашна Фитнес Опрема Не се Лизга Градите

мислење на клиентот:

DEN 818.40
Достапност
Во достапна форма

Ние во основа може да ја испорача стоката во рок од 18-25 дена, може да бидат сигурни да го стави на ред. ★*Пластични ABS пластика се справи, не се лизга удобност, не е лесно да се возраст. ★Железо тип дизајн, разумни структура, цврсти и издржливи. ★Дното не се лизга мат, триаголен структура, постабилна. ★Мали димензии, без простор, лесно за чување.Фитнес опрема класификација : трапезоидна push-up bracket Choose со фитнес ефект : општо губење на тежината / тело sculpting / body Material : ABS plastic Carrying капацитет : 100kg Advantages : не се лизга detachable Use толпата : луѓе со фитнес requirements Precautions : 1. Потребно е да се продолжи чекор по чекор, од лесно да се тешки, од мал до многу, од светло за тешки вежби.2. Според вашата физичка состојба, изберете соодветна пракса метод за контрола на остварувањето на оптоварување.3. Бидете подготвени и опуштено да се спречи повреди.4. Стариот човек оневозможува прстите, висок пет, и носечките вежби.Обезбедување на квалитет и услуга по продажбата определба : Нашата компанија е посветена на обезбедување на висок квалитет и ниска цена на производи на глобално купувачи, и секогаш инсистира на обезбедување 100% задоволително купување искуство за секој прекрасна клиентите.Ако имате било какви коментари за нашите услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Нетрпение очекувам да вашиот следен покровителство!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите