.

.

DAMI Домашна Фитнес Опрема Push-up се Справува со -Преносни Полица за Фитнес Push-up прозорци Сила за Обука може да биде Портабилен Обука.

DAMI Домашна Фитнес Опрема Push-up се Справува со -Преносни Полица за Фитнес Push-up прозорци Сила за Обука

мислење на клиентот:

DEN 1922.40
Достапност
Во достапна форма

Против пролизгување : криви дизајн на tripod и гумени нозе се осигура неговата стабилност, и амортизирање се справи со носи утеха и против пролизгување чувство.Ергономски дизајн : дизајнот на горниот putter ги штити зглобовите од повреди за време на вежбање.Овие барови се зголеми опсегот на движење во текот push-up прозорци.Ова ќе го направи push-up прозорци полесно и побезбедно.Заврши горниот дел од телото вежба : push-up прозорци може да се намали на зглобот притисок и да се подобри ефект на push-up прозорци, која им помага да се изолира различни мускулни групи; тоа е лесно да се промени насоката и проред на хоризонтални црти да се вежба на pectoralis, deltoids и triceps, градите и рамениците.Напредни push-up прозорци : се Постави push-up прозорци на првиот ден од фитнес за да наведете повеќе мускули ефикасно!Цврсти и издржливи, долг работен век; push-up прозорци може да се одржи 330 pounds150 кг.Нашата Посветеност : Бидејќи задоволството на клиентите е наш врвен приоритет, ние сакаме да се осигура дека вие сте целосно задоволни со push-up бар сте го купиле.опис на производот : Мода push-ups Enough да ги задоволи вашите фитнес hobbyspecification : Дебелина : 10mm Color : црвено + black The пакетот вклучува : 2 притисни-upsnote : 1. Поради различни светлина и екран, бојата на проектот може да биде малку поинаков од сликата.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите