.

.

AKFIRE MRO Стил Мини Црвена Точка Holographic Поглед Оптички Опфатот со 20mm Обемот Планината за Надворешна Лов и Пушка

AKFIRE MRO Стил Мини Црвена Точка Holographic Поглед Оптички Опфатот со 20mm Обемот Планината за Надворешна

мислење на клиентот:

DEN 1819.20
Достапност
Во достапна форма

Тешко елоксирани, фалсификувани 7075 T6 домување.Целосно заштитени adjusters одржување на нула.Напредни премази на леќите.Осветленоста контрола, dial.Печат очите.Спецификации : Зголемување : 1x Цел Големина : 25мм Lenght : 2.6 инчен Тежина : 4.1 оз со батерија инсталирана, whithout планината Осветлување Извор : батеријата Reticle Шема : dot Ден Reticle Боја : црвена Bindon со Цел Концепт : никој Око Олеснување : бесконечна Прилагодување на 100 метри : 1 клик = 1/2 MOA Домување Материјал : 7075-T6 фалсификувани алуминиум Батерија : CR2032 литиум батерија (не се вклучени за испорака) на животниот Век на Батеријата : 5 години на континуирана употреба на ден поставување "3" (поставување 5 8) во 70 F(21 C) Прилагодување на Опсегот : 70 MOA вкупно патување Осветлување Поставување : 8 Димензии : 2.6 x 1.7 2.0 x инчен (66 x 43 x 51 mm) withour планината Карактеристики : Запечатени поглед Бесконечна око олеснување Голем отвор Заострените светлина на патот за Напредни леќа облоги Светлината контрола, dial 8 светлината settings Целосно заштитени adjusters одржување на нула Тешко елоксирани, фалсификувани 7075 T6 домување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите