.

.

Sig Sauer SOR32003 Romeo3 Max 1X35Mm, 6 Moa, 1.0 Moa Прилагодите

Sig Sauer SOR32003 Romeo3 Max 1X35Mm, 6 Moa, 1.0 Moa Прилагодите

мислење на клиентот:

DEN 625.20
Достапност
Во достапна форма

Висок transmittance црвено рецка рефлектор за одлична светлина, светлина, и нула нарушување.MOA Точка со повеќе интензитет прилагодувања за брза целна ангажман под целосен опсег на услови на осветлување.Motac (Движење се Активира Осветлување Систем) кој е искористен до кога тоа сетила движење и сили надолу кога тоа не го прави тоа.Доаѓа со низок профил M1913 Picatinny планината.Авион одделение CNC Алуминиумски домување осигурува својот живот на сигурен сервис.Развиен во соработка со Тимот SIG Капетан, Max Мишел, и веќе се утврдени како предност во 2019 конкурентна сезона.На Romeo3 Max е компактен, отворете рефлекс поглед кој има 30мм широк, круг леќа дизајн за супериорен поле-на-се видите, посебно црвено-изрез филтер за живописни црвена точка и незаменлива оптички јасност, со 3 или 6 MOA точка големина за брза целна ангажман, дванаесет осветлување интензитет и нивоа, MOTAC активирање, и до 20.000 часа на траење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите