.

.

ocijf179 Цртан филм Животинско Овошје Возило Сложувалка Спарување Картички Образовни Детска Играчка,Совршен за Обука на Децата Интелигенција Подароци Овошје

ocijf179 Цртан филм Животинско Овошје Возило Сложувалка Спарување Картички Образовни Детска Играчка,Совршен

мислење на клиентот:

DEN 359.52
Достапност
Во достапна форма

Доаѓа во прекрасен железо сад за кавга-бесплатно чување на картички и загатки!Забавен начин да се Воведе азбуки, животни, овошје и зеленчук да се години.Изработени од еколошки материјали, без брус.Нашата интелектуална играчки портфолио обезбедува искуства за учење и образовни способности вклучувајќи размислување, креативност, рака-око координација, моторни знаење, трпение; давање можност за одговор на вашето дете на зрелост и самодоверба надвор возраст.Погоден за момчиња, девојки, години, децата на предучилишна возраст, децата на предучилишна возраст и погоре.Безбедно за вашето дете.ocijf179 играчки, сите изработени од еколошки материјали.Сертифициран од страна на Американски ASTM, не-токсични, мазна површина, нема да му наштети на детето рака.Внимателен пакување и комплетен прибор, ова е идеален подарок за роденден партии и празници (роденден партии, Божиќ и Нова Година).Многу издржливи игри уреди за внатрешна и надворешна употреба, вклучувајќи соби, тревници, тераси, училишните дворови и секаде на друго место.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите и донесувањето на најдобар шопинг искуство за секој клиент.Ако сте незадоволни со играчка, ве молиме контактирајте со нас и ние може да издаде целосно враќање на средствата.Го додадете во вашата шопинг кошничка сега и им даде на вашиот семејство совршен изненадување!.Спецификации : Доаѓа во прекрасен железо сад за кавга-бесплатно чување на картички и загатки!Забавен начин да се Воведе азбуки, животни, овошје и зеленчук да се години.Изработени од еколошки материјали, без брус.Бебињата сигурно ќе се забавуваат појавување на дрвена сложувалка или идентификување на различни модели на картички.Тип : Загатки Играчка Материјал : Хартија Карактеристики : Цртан филм Животинско/ Овошје Дизајн, Појавување Игра, Рано Образование, Лесно за Чување Кутија Големина : 16.8 cm x 12cm x 2.8 cm/6.61" x 4.72" x 1.10" (Прибл.) Картичка Големина : 6.8 cm x 6.8 cm/2.68" x 2.68" (Прибл.) Пакетот Вклучува : 8 x Загатки 8 x Картички.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите